10 000 de abonamente la UNTOLD 2023, vândute în doar trei minute – ce promit organizatorii

0

Organizatorii celui mai mare festival de muzică din România, UNTOLD, au pus în vânzare, joi, 6 octombrie, la ora 14:00, primele 10 mii de abonamente pentru cea de-a opta ediție a evenimentului. Trei minute mai târziu, aceștia au publicat, pe pagina oficială de Facebook o postare în care au anunțat că primele bilete au fost deja epuizate.

“Mulțumim, UNTOLDERS! Curajul și puterea voastră depășeșc orice imaginație. Capitolul VIII va fi mai presus de orice ați experimentat până acum“, au menționat organizatorii în postarea care a anunțat sold out-ul primelor abonamente.

UNTOLD 2023 va avea loc, în perioada 3-6 august, iar municipiul Cluj-Napoca va fi din nou transformat într-un univers magic, dedicat muzicii și distracției.

VEZI ȘI:

A început UNTOLD 2022 – cum a fost atmosfera în prima zi de festival?

Untold 2023: Un număr de 10.000 de bilete vor fi puse în vânzare în luna octombrie

Momente memorabile și surprize la UNTOLD

banner